Lato pełne atrakcji w Kasina Ski&Bike Park

 

Kasina Ski&Bike Park to ukochana przestrzeń pasjonatów sportów zimowych i letnich. Wspaniałe imprezy plenerowe, zawody ogólnopolskie, bogata oferta zimowa i letnia oraz serce, które wkładamy w codzienną pracę sprawiają, że Kasina stała się symbolem świetnej, sportowej zabawy na świeżym powietrzu niezależnie od wieku, kondycji fizycznej oraz pory roku!

Wakacje rozpoczęte!

To wyjątkowy czas na wspaniałe rodzinne przygody i wycieczki za miasto. W Kasina Ski&Bike Park dużo się będzie działo. U nas znajdziecie:

  • Karczmę z przepysznym jedzeniem
  • Rowerowy mini slalom dla najmniejszych dzieci w każdą sobotę i niedzielę od 12:00-16:00
  • Wypożyczalnię rowerków biegowych i kasków Puky Polska
  • Plac zabaw dla dzieci
  • Pumptrack czyli rowerowy tor przeszkód
  • Zewnętrzną siłownię
  • Bardziej zaawansowanych w jeździe na rowerze zachęcamy również na szaleństwo na trasach downhill’owych w Bike Park Kasina!

3 i 17 lipca o godz. 15.00 organizujemy również godzinne, bezpłatne grupowe szkolenie na Pumptracku. Zapisy pod nr telefonu:  789 402 179.

HARMONOGRAM PRACY KASINA SKI&BIKE PARK:

  • CZWARTKI-PIĄTKI 12:00-19:00
  • SOBOTA-NIEDZIELA 10:00-17:00

 

Pociąg retro

W sierpniowe weekendy z przepięknej stacji kolejowej Kasina Wielka będzie również kursował pociąg retro do Chabówki. 

Kasina Wielka to jedna z najpiękniej i najwyżej położonych stacji kolejowych w Polsce. Znajduje się u stóp góry Śnieżnicy, zwanej dawniej Śnieżną Górą. Przepiękny XIX-wieczny budynek stacyjny wielokrotnie stanowił scenerię dla polskich i zagranicznych produkcji filmowych takich jak: m.in. Karol. Człowiek, który został papieżem, Lista Schindlera, Boże skrawki, czy Katyń.

Można będzie wybrać się w niezapomnianą podróż pociągiem retro z Kasiny Wielkiej do Chabówki, jednym z najpiękniejszych fragmentów Galicyjskiej Kolei Transwersalnej, która do dziś zachowała swój niepowtarzalny, oryginalny i historyczny wygląd. 

Proponujemy start z Kasiny Wielkiej, gdzie można skorzystać z wygodnego parkingu i zostawić samochód. Bilety można nabyć u obsługi w pociągu. Następnie wyruszamy w malowniczą podróż do Chabówki, gdzie można odwiedzić piękny Skansen, a następnie wrócić pociągiem do Kasiny Wielkiej.

Dni, w jakich będzie kursował pociąg: 1,2,8,9,15,16,22 i 23 sierpnia.

Rozkład pociągu można znaleźć na kasinaski.pl

 

 

Kasina Ski&Bike Park

Wybór redakcji: