Muzyka z widokiem na Tatry - startuje czwarta edycja festiwalu Hej Fest

utworzony przez PKL | |   Polska

Happysad, Wilki, IRA, Dżem, Lady Pank, Agnieszka Chylińska i inni - przeboje największych gwiazd polskiej muzyki zabrzmią podczas czwartej edycji Hej Fest - wyjątkowego festiwalu granego na szczytach polskich gór. Tegoroczne koncerty odbędą się - podobnie jak w ubiegłym  roku - w Krynicy-Zdroju, Szczawnicy i na szczycie Gubałówki.

Od czterech lat Hej Fest regularnie pojawia się na mapie wakacyjnych atrakcji kulturalnych w Małopolsce. Stworzony w 2016 roku, jako jeden z najbardziej niezwykłych festiwali, zaprasza mieszkańców i turystów na koncerty największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Hej Fest połączył ze sobą artystów, publiczność i niecodzienną przestrzeń do słuchania muzyki na żywo. Poprzednie edycje zgromadziły na koncertach niemal 120 tysięcy widzów.

- Formuła koncertowa Hej Fest spodobała się wielu turystom, dlatego również w tym roku zaprosiliśmy gwiazdy polskiej sceny muzycznej - mówi Patryk Białokozowicz z zarządu PKL. - Gwarantujemy uczestnikom znakomitą zabawę w pięknej górskiej scenerii - nie bez przyczyny hasłem festiwalu jest „Muzyka z widokiem na Tatry”. Zapraszamy na koncerty do Krynicy-Zdroju, Szczawnicy i na zakopiańską Gubałówkę wszystkich wypoczywających w wakacje w górach, jak również mieszkańców regionu - dodaje Patryk Białokozowicz. 

Hej Fest 2019 to sześć dni koncertowych. Pierwszy z nich rozpocznie się 20 lipca występem grupy Happysad w Krynicy-Zdrój. Tydzień później w Szczawnicy pojawi się Agnieszka Chylińska, a od 3 sierpnia kolejne gwiazdy zagrają już na szczycie Gubałówki czyli najpopularniejszej góry w Polsce.

Lineup Hej Fest 2019 przedstawia się następująco: 

  • 20.07 Krynica-Zdrój: Happysad - koncert bezpłatny
  • 27.07 Szczawnica: Agnieszka Chylińska - koncert bezpłatny
  • 03.08 Gubałówka: Wilki, Lady Pank
  • 10.08 Gubałówka: Bednarek, Dżem
  • 17.08 Gubałówka: LemON, IRA
  • 24.08 Gubałówka: Kasia Kowalska, Andrzej Piaseczny 

Bilety są już dostępne w przedsprzedaży w cenie 39 zł. Cena biletu zawiera przejazd góra-dół koleją linowo-terenową PKL Gubałówka. W dniu koncertu bilety będą kosztować 45 złotych wraz z przejazdem. Wstęp na koncerty Hej Fest dla dzieci do 10 roku życia - gratis.

Bilety zakupić można w sklepie internetowym PKL https://www.sklep.pkl.pl/ a także w kasach biletowych PKL pod Gubałówką oraz Biurach Obsługi Klienta PKL.  

Szczegółowe informacje o artystach i festiwalu znajdują się na oficjalnej stronie internetowej hejfest.pl

Sponsorem głównym i właścicielem marki Hej Fest są Polskie Koleje Linowe.

Partnerem głównym festiwalu jest Polski Fundusz Rozwoju, Partnerami Grand Hotel Stamary**** i Hotel Skalny*** w Zakopanem. Za realizację odpowiada krakowska agencja eventowa Especto.

Wybór redakcji: