Robinsonada - ultramaraton rowerowy dla każdego!

Autor: |

Już 20 sierpnia 2020 r. wystartuje I edycja Robinsonady - survivalovo-bikepackingowego eventu rowerowego po województwie kujawsko-pomorskim.

Trasa, jak i przewidziany przez Organizatorów limit czasu (85 godzin) pozwalają na przeżycie niesamowitej wakacyjnej przygody w formie ultramaratonu rowerowego zarówno przez osoby rozpoczynające swoją rowerową przygodę, jak i przez absolutnych rowerowych freaków.

475-kilometrowa trasa prowadzi po sielankowych wioskach, pięknych lasach i wokół przecudnych jezior, ale także przez główne miasta województwa.

Jak zapewniają Organizatorzy, Robinsonada to piękne krajobrazy, doznania a przede wszystkim Ludzie. Tacy, którzy czują więcej i chcą więcej.

Dlatego wsiadają na rower i rozwijają skrzydła. Niosą ich dwa koła, ale przede wszystkim pasja, marzenia, siła charakteru i pragnienie przeżycia czegoś niezwykłego…

Uczestniku – przed Tobą przygoda, tajemnica oraz współzawodnictwo… ale takie wiesz, z dyskretnym mrugnięciem do siebie. Jeśli to czujesz – bądź z nami! Start: 20 sierpnia 2020 r. w Toruniu.

Więcej:

Roweronline.pl jest patronem medialnym Robinsonady

 

 

Wybór redakcji: