Skip to main content

Szukaj noclegów na całym świecie

Booking.com

Rezerwuj noclegi na swoje wakacje

Najniższe ceny
Booking.com gwarantuje najlepsze ceny zarówno w hotelach w dużych miastach, jak i tych położonych w mniejszych miejscowościach, począwszy od małych hoteli rodzinnych po hotele luksusowe.

Brak opłat rezerwacyjnych
Usługi świadczone przez Booking.com są bezpłatne, co oznacza, że nie pobieramy żadnych opłat rezerwacyjnych czy administracyjnych, a także żadnych opłat za anulowanie rezerwacji.

Bezpieczeństwo rezerwacji
System rezerwacji Booking.com jest bezpieczny, a dane karty kredytowej, jak również dane osobowe są szyfrowane. Działamy według wysokich standardów i chronimy prywatność naszych klientów. W sprawie szczegółów prosimy zapoznać się z oświadczeniem o ochronie prywatności.

Gwarancja najniższej ceny
Booking. com gwarantuje najniższą cenę (zapoznaj się z gwarancją).

Rezerwacje w setkach tysiecy hoteli

Wraz z Booking.com, światowym liderem na rynku rezerwacji on-line, udostępniamy Państwu możliwość dokonania rezerwacji w jednym z setek tysięcy hoteli, pensjonatów i apartamentów na świecie.
Wiele z tych hoteli znajduje się w popularnych miejscowościach letniego wypoczynku. Za pomocą wyszukiwarki można znaleźć hotel, pensjonat czy apartament w dowolnej miejscowości.
Atutem naszej oferty jest możliwość poznania opinii gości hotelowych na temat ofert wybranego hotelu. Każdy klient rezerwujący miejsca w hotelu za pośrednictwem naszej strony ma możliwość oceny hotelu.

Noclegi można rezerwować za pośrednictwem formularza zamieszczonego powyżej Lub na stronie z pełną ofertą.