AQUACITY - POPRAD - czynne cały rok - kąpielisko termalne

Termalny park wodny został otwarty w Tarach Wysokich w lipcu 2004 r. Kompleks wypoczynkowo-rehabilitacyjny oferuje zakwaterowanie typu hotelowego, 3 baseny zewnętrzne, 1 wewnętrzny basen pływacki o wymiarach olimpijskich oraz 1 basen wypoczynkowy. Baseny są wyposażone w atrakcje wodne jak na przykład siedzenia i łóżka jacuzzi, gejzer, grzybek wodny, bicze wodne, natryski masażowe, dzwon huśtawkowy itd. Temperatura wody waha się w granicach 28°C- 36°C.

W ofercie jest mnóstwo tradycyjnych i korygujących procedur kąpielowych, wypoczynek w jaskiniach wodnych, pomieszczeniach z parą, śniegiem, w saunach i solariach.

Do dyspozycji jest też i halowe centrum sportu, boiska sportowe, w okolicach parku znajduje się pole golfowe, mnóstwo szlaków turystycznych oraz szlaków i odcinków przeznaczonych do jazdy na rowerze górskim, szkoły jeździectwa, istnieją możliwości paraglidingu, raftingu, narciarstwa oraz innych sportów zimowych.

W 2006 roku kompleks został powiększony o kolejne miejsca noclegowe, centrum dziecka, pomieszczenia konferencyjne, centrum handlowe, uniwersalną halę sportową, restauracje, boiska, parkingi, poszerzona została również część kąpielowa.