Skip to main content

Łossod Ultra 2024

Organizator

Łossod Ultra

Łossod Ultra
Termin
Od 15-06-2024
Do 17-06-2024

Miejsce
Muszyna
Dystans
200 km (pętla)

Rodzaj wyścigu
GRAVEL

Weź rower i wybierz się na Łossod! Prawdziwy spęd MTB z beskidzkich hal. Pozwól sobie na 3 dni totalnego resetu i przejedź najlepszymi górskimi ścieżkami. Czeka na Ciebie blisko 200 km prawdziwej górskiej wyrypy! 

 

MARATON

MTB na długim dystansie to zupełnie inny wymiar przygody, która na długo pozostaje w pamięci każdego z uczestników. Na Łossod masz 60 godzin, możesz się ścigać, lub po prostu cieszyć jazdą, podziwiając  spektakularne widoki od wschodu do zachodu słońca. Dzięki monitoringowi na żywo, każdy może śledzić aktualną sytuację na trasie i dopingować innych:)

 

Trasa

w formie pętli, wgrana do Twojego urządzenia nawigacyjnego, poprowadzi przez blisko 200 km pięknej widokowo i dającej mnóstwo frajdy z jazdy górskiej wyrypy.  

Start i Meta w Złockiem – Muszyna, u podnóża Jaworzyny Krynickiej, żeby szybko i bezpiecznie znaleźć się na odpowiedniej nawierzchni, w  prawdziwych górach.

 

Beskidy

a dokładniej Sądecki z Pasmem Jaworzyny i Radziejowej, to już klasyka  najlepszych ścieżek MTB, dostępnych w tej części Karpat. Ale to nie wszystko, bo po słowackiej stronie, czekają na Was otwarte przestrzenie, gdzie rzadko zagląda ktokolwiek. Czekają też spektakularne Pieniny z przejazdem przez  Park Narodowy.

 

ODKRYJ TRASĘ ŁOSSOD 2024

Przeżyj coś nowego, pokonuj wielokilometrowe podjazdy oraz epickie odcinki zjazdowe. Eksploruj góry i przełamuj własne słabości…