Skip to main content

MOLO OSIEK RACE

Organizator

TATRA CYKLING EVENTS

TATRA CYKLING EVENTS
Termin
Od 20-04-2024
Do 20-04-2024

Miejsce
Osiek
Dystans
69/100km

Rodzaj wyścigu
SZOSA

   Molo Osiek Race to wyścig dla amatorów, który jest kontynuacją bogatych kolarskich tradycji Gminy Osiek, Kęty i powiatu oświęcimskiego. Okoliczne trasy były wielokrotnie areną zmagań o Mistrzostwo Małopolski. W 2020 roku mieliśmy przyjemność gościć najlepszych kolarzy z całej Polski, którzy na malowniczej trasie wytyczonej na ok. 30 kilometrowej rundzie walczyli o tytuły Mistrzów Polski Masters w kolarstwie szosowym. Trasa przebiegała po pagórkowatym terenie, idealnymi asfaltami, a zmagania kończyły się na kilkusetmetrowym podjeździe. Profil trasy pozwala wyłonić najbardziej wszechstronnego kolarza i nie wygrywa tutaj nikt z przypadku. Tak jak rok temu wiele działo się podczas poszczególnych wyścigów, tak i w tym roku liczymy na to, że zawodnicy pokażą prawdziwy kunszt kolarski i wygra najlepszy!

      Nie sposób nie wspomnieć tutaj o umiejscowieniu miasteczka wyścigowego, gdzie biuro zawodów i miejsce dekoracji dosłownie na molo zapewnia wspaniały Resort Molo w Osieku, gdzie możemy zapewnić Wam komfortowe warunki, wspaniałą oprawę i pyszny posiłek. Warto tutaj przyjechać na kilkudniowy pobyt, który zapewni moc atrakcji dla całych Rodzin, a kolarze mają idealne warunki do treningu w każdej postaci w związku z bliskością wymagających górskich podjazdów w pobliskim Beskidzie Małym.

     

      W Osieku tradycyjnie możecie wybrać jeden z dwóch dystansów:

PRO- trasa to 3 rundy, dystans ok. 102,8km i ponad 1200 metrów przewyższenia,

FUN- to trasa 2 rund, dystans ok. 69km i ponad 800 metrów przewyższenia.

Wszystkie Kobiety jadą jeden dystans 69km, tak abyście mogły ze swojego grona wyłonić najlepszą z Was!

       Chcecie dobrze zacząć sezon kolarski, koniecznie musicie być w Osieku na trasie Mistrzów! Zapewniamy wyjątkową trasę, która zdała egzamin podczas najważniejszej imprezy 2020, czyli Mistrzostw Polski, a jej zabezpieczenie zostało uznane za wzór organizacyjny, z delikatna modyfikacją, aby jeszcze była bardziej atrakcyjna!