Skip to main content

Ultra Brejdak

Organizator

BREJDAK GRAVEL RACE

BREJDAK GRAVEL RACE
Termin
Od 14-07-2024
Do 16-07-2024

Miejsce
Janków Lubelski
Dystans
100/350/600KM

Rodzaj wyścigu
GRAVEL

Trzy Brejdaki do wyboru

W 2023 roku, na 3. edycji Brejdaka, do wyboru dajemy Wam 3 opcje lubelskiej przygody. Klasyczny Ultra Brejdak o długości 600 km zaspokoi potrzeby duszy i ciała każdego prawdziwego ultrasa. Krótki Brejdak w tym roku jest minimalnie krótszy, ale bardziej kąśliwy! Na dystansie 340 km poznacie piękno południowej Lubelszczyzny i wyżynne ambicje Roztocza. Obydwa dystanse odwiedzą znany z filmu o Brejdaku 2022 i lubiany pit-stop w Zaklikowie.

Dla zwolenników krótszych tras, pokonywanych na szybko i lekko, idealnie sprawdzi się niedzielny start w ramach Janowskiej Stówka. Obojętnie, czy stawiasz pierwsze kroki na ultra, czy ścigasz się na maksa, to trasa dla Ciebie!

 

Klasyczny ULTRA BREJDAK 600,
tym razem w nowej odsłonie. 

W 2023 roku trasa Ultra Brejdaka liczy ok. 600 km, prowadząc przez najpiękniejsze regiony południowej Lubelszczyzny. Zajrzycie również na Podkarpacie.
Nie zabraknie pit-stopu w Zaklikowie.

Ultra Brejdak startuje w piątek, 14 lipca.

 

KRÓTKI BREJDAK 350

Ziemia Janowska daje nam nowego Krótkiego Brejdaka, który jest szybki, malowniczy i… wymagający. Zobaczycie południową Lubelszczyznę oraz poczujecie przewyższenia Roztocza.
Ok. 340 km przygody na Wyżynie Lubelskiej
– w sam raz na dwudniową wycieczkę!

Krótki Brejdak startuje w sobotę, 15 lipca.

 

JANOWSKA STÓWKA

To nowość edycji 2023. 

Gravelowa setka do zrobienia na raz. Trasa poprowadzona przez najpiękniejsze zakątki Lasów Janowskich. W sam raz na szybki sprint lub dla osób stawiających pierwsze kroki na dłuższych dystansach.

Niedzielna „stówka” startuje w niedzielę, 16 lipca.