Skip to main content

Myślenice - Myślenice Singletracks - Myślenice

32-400 Myślenice
ul. Jodłowa 2C

profl na FB email zadzwoń

Trasy zjazdowe usytuowane są na szczycie Góry Chełm (614 m n.p.m.), dominującej nad dzielnicą Zarabie w Myślenicach. Dojazd jest bardzo wygodny – po zjeździe z popularnej Zakopianki możesz zaparkować na darmowym parkingu przy ulicy Zdrojowej 9. Stamtąd kilka minut pedałowania dzieli Cię od wyciągu. Nieco bliżej znajduje się płatny parking przy miejskiej plaży nad rzeką Rabą (10 zł za dzień) – równie atrakcyjna opcja.

Już na bezpłatnym parkingu przy ulicy Zdrojowej zastaniesz tablicę informacyjną z mapą tras i ich opisem. Na Górze Chełm znajdziesz dwie trasy zjazdowe, a jedna – dwukierunkowa podjazdówka „Spacerówka” – na sąsiednim wzgórzu Uklejna (680 m n.p.m.). Słychać, że w przyszłości, poza „Spacerówką”, mają tam pojawić się inne trasy kompleksu. Początkowo mówiono nawet o aż 18 trasach na Chełmie i Uklejnie, ale na dziś nie widać jeszcze postępu prac poza istniejącymi i opisanymi niżej ścieżkami.

W dzielnicy Myślenic – Zarabiu – znajdziesz dobrą infrastrukturę turystyczną. Kilka restauracji, sklep spożywczy, lodziarnie i park zdrojowy czekają na odwiedzających. Bliżej wyciągu na Chełm znajdziesz miejską plażę z barem, drobną gastronomią, a nawet plażową przebieralnią. Latem, po zjeździe, możesz więc ochłodzić się w rzece Rabie lub zostawić tam rodzinę, samemu zaś ruszyć na kolejne zjazdy.

Booking.com

Cennik Karnetów Rowerowych Myślenice Singletrack

Ceny w: PLN

Kategoria Dni powszednie Weekendy i świeta
Dzieci100*100*
Junior100*100*
Student100*100*
Dorosły100*100*
Senior100*100*
Hotel E-lektor w Morągu
BRAK Kamer w BAZIE