Skip to main content

Skolnity Ski & Bike Park w Wiśle - Wisła

43-460 Wisła
ul. Przy Skoczni 4,

profl na FB email zadzwoń

Skolnity Ski & Bike Park to ośrodek rekreacyjny w samym sercu Wisły, będący własnością Grupy Pingwina. Głównym punktem parku jest czteroosobowa kolej krzesełkowa o długości 800 metrów, czynna przez cały rok. To idealne miejsce nie tylko do aktywnego wypoczynku na rowerze, ale także do zachwycania się piękną panoramą miasta w tle, idealną do fotografowania.

W sezonie letnim Skolnity zmieniają się w prawdziwy raj dla miłośników rowerów. Park oferuje aż trzy różnorodne trasy o łącznej długości 9 km, które zadowolą zarówno początkujących, jak i zaawansowanych rowerzystów. To doskonała okazja do odkrywania malowniczych krajobrazów Beskidów na dwóch kółkach.

Na szczycie kolei krzesełkowej, oprócz widokówki na miasto, znajduje się Karczma na Skolnitym, gdzie można posmakować lokalnych przysmaków i odpocząć po intensywnym dniu na trasach rowerowych. Dodatkową atrakcją są alpaki i osiołek, które można zobaczyć w specjalnie zaaranżowanej zagrodzie. Dla najmłodszych odwiedzających przygotowany jest także plac zabaw z urokliwym domkiem na drzewie. W Skolnity Ski & Bike Park nuda na pewno się nie uda!

Godziny otwarcia ośrodka Skolnity Ski & Bike Park w Wiśle - Wisła

START SEZONU 13 kwietnia, w kwietniu czynne w weekendy (uzależnione od pogody)    

10:00 - 18:00 

Booking.com

Ceny karnetów Skolnity Ski & Bike Park w Wiśle

Ceny w: PLN

Kategoria Dni powszednie Weekendy i świeta
Dzieci5563
Junior7688
Student89105
Dorosły109125
Senior89105
Hotel E-lektor w Morągu

Kamery online w Skolnity Ski & Bike Park w Wiśle - Wisła