>
Skip to main content

Trasa - Trasa nr 11 - Na Szeską Górę - (62 km)

Informacje o trasie
Oznaczenie w terenie  znak koloru i lub oznaczenia trasy w terenie  
Trasa zweryfikowana NIE  
Długość trasy 62 km   
Trasa dla roweru BRAK INFORMACJI  
Poziom trudności trasy BRAK INFORMACJI  
Strona internetowa UM Olecko
Pytania i odpowiedzi (FAQ)
Jaki rower jest potrzebny na tej trasie?
Trasa jest odpowiednia dla roweru: (niestety nie posiadamy informacji dla jakiego roweru trasa jest optymalna.)
Jaki jest poziom trudności tej trasy?
W naszej ocenie jest to trasa o poziomie trudnosci: nie mamy danych o poziomie trudności tej trasy. Trasa nie została zweryfikowana przez naszego przedstawiciela, dane o trasie pochodzą z zewnętrznego źródła.
Jak długa jest trasa Trasa nr 11 - Na Szeską Górę ?
Trasa liczy 62 km. Uwaga, podana tu długość może się róźnić od wyliczonej z pliku GPX.

Trasa prowadzi przez: Olecko -Olecko

Olecko- Babki Oleckie- Judziki- Biała Olecka- Monety- Szarejki- Guzy- Szeszki- Golubie Wężewskie- Jabłonowo- Sokółki- Stożne- Olszewo- Olecko.

Położenie: północny zachód od Olecka. Trasa prowadząca do najwyższego wzniesienia na terenie północno- wschodniej Polski- Szeskiej Góry- 308 (niektóre źródła 309) m n.p.m. przez jedyny na tym terenie rezerwat przyrody Cisowy Jar.

Ciekawe miejsca: infrastruktura Oleckiej Kolejki Wąskotorowej, pałac w Białej Oleckiej, kościół w Szarejkach, rezerwat Cisowy Jar, Szeska Góra, jezioro Rdzawe, kopalnia odkrywkowa w Stożnem.