Skip to main content

Trasa rowerowa wzdłuż Innu

Informacje o trasie
Oznaczenie w terenie brak oznakowania lub trasa łaczy wiele szlaków  
Trasa zweryfikowana NIE  
Długość trasy 225 km   
Trasa dla roweru BRAK INFORMACJI  
Poziom trudności trasy BRAK INFORMACJI  
Tyrol.pl
Kup akcesoria rowerowe
Informacje z pliku GPX   
Długość z GPX   
Minimalna wysokość   
Maksymalna wysokość   
Suma podjazdów   
Suma zjazdów   
Pobierz plik GPX
Przebieg trasy:

Martina (CH) - Kufstein (A)

Trasa rowerowa wzdłuż Innu jest podzielona na pięć etapów. Szlak przecina Tyrol od Martiny na szwajcarskiej granicy aż do Kufstein – cały czas z biegiem Innu.

Na trasie rowerowej wzdłuż Innu, zaliczanej do tzw. alpejskich klasyków, podążacie z biegiem błękitno-zielonego Innu od jego źródeł w Engandynie aż do Passau.

pokaż mniej

Duża część trasy prowadzi przez tyrolską część doliny Innu. 190 km tyrolskiego odcinka trasy, który zaczyna się tuż przed austriacką granicą w Martinie, a kończy się w Erl, to idealna droga dla osób preferujących kolarstwo rekreacyjne i dla rodzin. Po pokonaniu niewielkich wzniesień na samym początku dalej jedziecie już płaskimi drogami wzdłuż brzegu rzeki wśród malowniczych alpejskich krajobrazów. Fragmenty trasy prowadzą przez dosyć jeszcze dzikie tereny, szlak mija też stare miasta i ich rynki. Po drodze zobaczycie cudowne krajobrazowe kontrasty, nie zabraknie też atrakcji dla miłośników kultury i możliwości uprawiania także innych dyscyplin sportu.

Kulinarny szlak wzdłuż Innu

W tradycyjnych tyrolskich gospodach, serwujących rodzime potrawy tyrolskiej kuchni, przy okazji solidnych posiłków poznacie smaki Tyrolu. Rowerowy urlop na szlaku wzdłuż Innu to wspaniałe doświadczenie dla wszystkich zmysłów.