Skip to main content

Kolarskie święto na Ślęży

Autor: Mactronic Night Ride
Plakat Mactronic Night Ride
Plakat Mactronic Night Ride

Rowerowe emocje i świetna zabawa. Tak zapowiada się Mactronic Night Ride. Nocny rajd po trasach masywu Ślęży pod patronatem wrocławskiego lidera w produkcji sprzętu oświetleniowego. Amatorzy kolarstwa górskiego ruszą już 28 marca.

Z początkiem wiosny warto odkurzyć rower i wybrać się do Sulistrowic koło Wrocławia. To tam w dniach 28-29 marca odbędzie się Rowerowe Otwarcie Sezonu Masyw Ślęży 2015. Impreza, na której coś dla siebie znajdą zarówno amatorscy fani dwóch kółek, jak i doświadczeni kolarze. Jedni i drudzy będą mogli wziąć udział w nietypowym rajdzie. Mactronic Night Ride, czyli emocjonująca, nocna przejażdżka po najbardziej tajemniczej górze Dolnego Śląska, da okazję do sprawdzenia swoich umiejętności w kolarstwie górskim oraz zabawy w wyśmienitym gronie.

Rajd poprowadzi Piotr Szwedowski, postać doskonale znana każdemu rowerzyście, osoba która już od ćwierćwiecza związana jest z rowerem górskim – mówi Cyprian Lemiech z firmy Mactronic, będącej czołowym polskim producentem oświetlenia rowerowego i latarek. – Przejażdżka zapowiada się naprawdę ciekawie. Terenowa jazda w świetle lampek, to świetny sposób, by czerpać z roweru jeszcze więcej przyjemności.

<content>19112</content>

Uczestnicy wyruszą o godzinie 19:00 ze stoiska firmy Mactronic. Wśród nich zostaną rozdane upominki oraz rozlosowane nagrody. Rajd poprowadzi przez trasy Suliwoods, kompleks ścieżek specjalnie przystosowanych do jazdy rowerem górskim. Wydarzenie będzie również doskonałą okazją, do przetestowania najnowocześniejszych modeli oświetlenia rowerowego oraz poznania sposobów na zwiększenie swojego bezpieczeństwa podczas jazdy po zmroku.

Mactronic Night Ride
28 marca 2015 r. – Rowerowe Otwarcie Sezonu Masyw Ślęży 2015
Godz. 19:00, Sulistrowice k. Wrocławia
Udział bezpłatny