Skip to main content

Thule RideAlong – bezpieczny i komfortowy fotelik rowerowy z intuicyjnym systemem montażu

Autor: Tabasco Media Communications
Thule RideAlong
Thule RideAlong

Wyprawy rowerowe z dziećmi stały się właśnie nieco wygodniejsze i przyjemniejsze – wraz z oficjalną premierą fotelika rowerowego Thule RideAlong. To prawdopodobnie najprostszy w instalacji produkt tego typu, zapewniający dziecku pełne bezpieczeństwo oraz komfort. Thule RideAlong jest częścią nowej kategorii produktów Thule - Active with Kids.

Thule RideAlong jest obecnie jedynym dostępnym na rynku fotelikiem rowerowym, w którym paski przytrzymujące dziecko zostały pokryte miękką okładziną (co sprawia, że szyja malucha nie ma kontaktu z ich twardymi krawędziami). To, w połączeniu z odpowiednio dobranymi materiałami wyściełającymi i szerokimi możliwościami regulacji, daje gwarancję, że dziecko będzie podróżowało maksymalnie wygodnie i bezpiecznie.

W czasie postojów na wycieczce często zdarza się, że rower zostaje oparty o ścianę - Thule RideAlong jako jedyny fotelik na rynku wyposażony jest w specjalne "skrzydełka", zabezpieczające w takiej sytuacji ręce dziecka przed przyciśnięciem lub otarciem (zapewniają one odpowiednią odległość między krawędzią fotelika a ścianą, redukując ryzyko przyciśnięcia).

Niemniej ważne jest to, że Thule RideAlong jest fotelikiem bardzo łatwym i wygodnym w użyciu również dla rodzica – wszystkich czynności regulacyjnych można dokonać jedną ręką (co jest ważne gdy drugą stabilizujemy rower), wszystkie materiały mogące się zabrudzić można łatwo zdementować do prania, a obejma montażowa wyposażona jest w zamek zabezpieczający przed kradzieżą.

Obejma, w której osadzany jest fotelik, jest jednym z najłatwiejszych do zamontowania na rowerze rozwiązań tego typu (mocujemy ją za pomocą śrub imbusowych, dostępnych z przodu – co pozwala na wygodne przykręcanie i odkręcanie). Po jej zamontowaniu wpięcie czy wypięcie fotelika trwa dosłownie sekundę.

<content>19112</content>

Thule RideAlong – najważniejsze cechy:

 • intuicyjny w montażu, bezpieczny i niezawodny fotelik rowerowy, idealny na rodzinną wyprawę rowerową,
 • regulowane, pokryte miękką okładziną paski zapewniają komfort i bezpieczeństwo dziecka,
 • obsługiwana jedną ręką funkcja pochylenia fotelika – dostępnych jest pięć pozycji, do 20 stopni pochylenia,
 • regulowane jedną ręką podnóżki i paski zabezpieczające stopy (pięć pozycji montażu),
 • uniwersalna obejma montażowa, pozwalające na zamontowanie/zdemontowanie fotelika dosłownie w sekundę, kompatybilna ze zdecydowaną większością ram rowerowych (okrągłe o średnicy 28-40 mm i owalne o średnicy 40 x 55 mm),
 • wygodny w obsłudze i zabezpieczony przed rozpięciem przez dziecko system zapinania pasów,
 • ochronne "skrzydełka", chroniące ręce dziecka gdy rower jest oparty o ścianę,
 • demontowane, odporne na wilgoć i przystosowane do prania w pralce pokrycie (dwukolorowe – możliwe jest jego odwrócenie),
 • wbudowane elementy odblaskowe,
 • kompatybilne z system zamykania Thule One-Key System (zamek w zestawie),
 • zaprojektowane i przetestowane z myślą o dzieciach w wieku od 9 miesięcy do 6 lat, do 22 kg.

Dostępność: marzec 2014 r.

Thule na Facebooku: Opens external link in new windowwww.facebook.com/thulebringyourlife
Thule na YouTube: Opens external link in new windowwww.youtube.com/thule