Skip to main content

Zobacz największą europejską wodną wystawę klocków LEGO w Tatralandii

Autor: Agencja Reklamowa CzART Sp. z o.o.
LEGO Festiwal
LEGO Festiwal

W takim miejscu nie stawiałeś jeszcze wieży Eiffla. Zobacz największą europejską wodną wystawę klocków LEGO w Tatralandii. Małych i dużych konstruktorów w pierwszych tygodniach maja 2014 czeka nie lada wydarzenie. Po raz pierwszy w tej części Europy będzie można połączyć atrakcje największego wodnego parku z rozkoszą budowania konstrukcji z klocków LEGO, a przy tym zdobyć wymarzone zestawy klocków w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Budowanie na wodzie - buduj z LEGO DUPLO
W terminie od 1 do 11 maja na terenie Aquaparku Tatralandia odbędzie się największy wodny LEGO Festiwal. Każdy, kto w tych dniach zakupi bilet wstępu do wodnego parku w Liptovskim Mikulasu, będzie mógł skorzystać ze specjalnej strefy LEGO, w której znajdzie rozstawione specjalne stoliki z klockami osobno dla chłopców i osobno dla dziewczynek. Ponadto dla najmłodszych zostaną przygotowane dwa specjalne interaktywne baseny z klockami DUPLO, tak aby obok uciech wodnych maluchy mogły również skorzystać i zbudować swoje konstrukcje podobnie jak ich starsi koledzy i rodzeństwo. Przez cały czas festiwalu prowadzone będą animacje i konkursy. A producent z Danii przygotował zestawy klocków w rewelacyjnie niskich cenach, które będzie można zdobyć w trakcie zabaw, konkursów i animacji. Jeżeli znudzi się Wam budowanie i zjeżdżanie oraz kąpiel w wodach termalnych, odpocznijcie na specjalnej wystawie, gdzie będzie można zobaczyć zbudowane wyjątkowo na tę okazję autorskie konstrukcje, w których niektóre sięgną 1,5 metra i będą się składać z kilkudziesięciu tysięcy klocków.

Przyjedź na dwa Super LEGO Weekendy
Ale to nie koniec atrakcji. Gospodarze Tatralandii przygotowali też dwa szczególne LEGO Weekendy, które zapewnią moc wrażeń. W długi weekend majowy, w dniach 3–4 maja, zostanie zorganizowany specjalny pokaz klocków dla dziewcząt z wykorzystaniem najnowszej kolekcji LEGO Friends, a chłopcy – ci mail i ci więksi – będę mieli do dyspozycji klocki z linii LEGO Technics, w tym serię z robotami, które będzie można wypróbować w działaniu. Dla amatorów szybkości  postawione zostaną również tory do wyścigów samochodów.,. Więc po ściganiu się w rurach Tatralandii będzie można spróbować swoich sił i umiejętności w konkursach i zawodach na torach samochodowych.

Zostań LEGO Builderem
W kolejny specjalny weekend 10–11 maja atrakcje się nieco zmienią. Do akcji wejdą „LEGO Builderzy”, którzy wspólnie z odwiedzającymi Tatralandię będą tworzyć artystyczne, autorskie konstrukcje z klocków. Być może powstanie replika okrętu kapitana Hooka, a kto wie, może on nawet będzie mógł pływać…

Morze atrakcji w Tatrach - spędź z nami udany weekend
A tych, którzy się wahają, być może przekona nasza galeria (zdjęcia) i fakt, że rodziny zastaną w Tatralandii cztery baseny z wodą morską i termalną, zewnętrzne baseny termalne, basen do nurkowania z możliwością obserwacji ryb z wód tropikalnych, które pływają w zatopionych w basenie akwariach. Dzieci mogą korzystać z atrakcji w strefach z cieplejszą wodą, wodnymi zabawkami i bezpiecznymi zjeżdżalniami. Tych starszych i tych, którzy lubią adrenalinę, skusi sześć zjeżdżalni o różnej skali trudności. A rodzice mogą w tym czasie opalać się w tropikalnej hali, korzystać z ośmiu saun czy też udać się na masaż. Aby dobrze zjeść, nie potrzeba nawet wychodzić z aquaparku; na miejscu są restauracje serwujące przysmaki kuchni słowackiej, z wyśmienitymi bryndzowymi haluszkami na czele, ale także nieznane w Polsce miksy specjałów z Karaibów i Słowacji. Dla tych, którzy planują dłuższy wypoczynek, jest tutaj mnóstwo atrakcji. Przy tym nie ma się co martwić o zakwaterowanie, bo gospodarze Tatralandii oferują noclegi w bungalowach w Holliday Village. Czeka tam na gości prawie 700 miejsc w wygodnych trzy-, cztero- i siedmioosobowych domkach, przy których można rozpalić grilla, zagrać w koszykówkę czy siatkówkę, a dzieci mogą pojeździć bezpiecznie po alejkach czy poszaleć na placach zabaw. Warto dodać, że ci turyści, którzy będą zakwaterowani poza Tatralandią, w łatwy sposób dojadą do Auaparku specjalnym busem kursującym od Jasnej na Chopoku, przez Liptovski Mikulas, aż do Tatralandii. Rozkład jazdy busów znajduje się na przystankach i w infocentrum w Holliday Village i w Tatralandii.

<content>19112</content>

Taniej w pakiecie rodzinnym.
Gospodarze Tatralandii zawsze specjalnie traktują rodziny przygotowując dla nich atrakcyjny pakiet dla dwojga dorosłych i nawet trójki dzieci (o wzroście do 140 cm)  w cenie 46 euro. Ten sam pakiet kupiony esklepie (https://www.gopass.sk/PL/produkty/vyber-produktov) będzie tańszy o 2 euro. Jego cena to 44 euro.  Pojedyncze bilety dla dorosłych to koszt 21 euro a dla dzieci do 140 cm koszt wynosi 10 euro.

Więcej informacji  
Centrum informacji TATRALANDIA HOLIDAY RESORT
Infolinia: +421 915 834 644, e-mail:Opens window for sending email [email protected],
web: www.tatralandia.sk