W blasku słońca zawodnicy skorzystali z okazji, aby zrobić coś dobrego dla siebie i swojego ciała, spotkać się z ludźmi o podobnych poglądach i poznać najnowsze trendy na scenie e-rowerowej. Przyznano 104 tytuły mistrza świata. Przedstawiciele Ischgl byli zadowoleni z udanych i dobrze przyjętych Mistrzostw Świata E-bike dla każdego, które po raz pierwszy odbyły się w Ischgl.

W kategorii "Elite" liczył się najszybszy czas na 32-kilometrowej, wymagającej technicznie trasie z 1025 metrów różnicy wzniesień. Tytuły mistrzów świata zdobyli najszybsi mężczyźni i kobiety we wszystkich grupach wiekowych. Daniel Klemme z Niemiec uzyskał najlepszy czas dnia z czasem 01:02:47.1 w kategorii mężczyzn, a Jaqueline Mariacher z Austrii z czasem 1:09:38.2 w kategorii kobiet.

W klasyfikacji "Everyman" na dystansie 24 kilometrów i 693 metrów przewyższenia, na szerokich trasach z imponującą górską scenerią, rywalizowano z trzema limitami czasu jazdy w kolorze złotym, srebrnym i brązowym. Jeśli zawodnik nie osiągnął limitu, był nagradzany oficjalnymi złotymi, srebrnymi lub brązowymi medalami Je-dermann World Championship. 97 złotych medalistów może teraz nazywać się mistrzami świata w e-bike'u. Stacje serwisowe takie jak E-Bike-Wash & -Charge oraz E-Bike-Check zapewniły perfekcyjną obsługę.

W "Home of E-Bikes" zaprezentowano najnowsze innowacje różnych producentów, w "Home of E-Mobility" - e-samochody, a w "E-Bike Expo" - najnowsze akcesoria. Wyzwanie rowerowe od 0-24 km/h zapraszało odwiedzających do podjęcia osobistego wyzwania. Przyjemna muzyka, napoje chłodzące, przekąski i strefa chill-out zapewniały dobre samopoczucie.
Zapisz datę: Kolejne Mistrzostwa Świata E-Bike dla Wszystkich odbędą się 2 i 3 września 2022 r. w Ischgl.

Wszystkie informacje o mistrzostwach świata w e-bike'ach i listy zwycięzców na www.ebikewm.com.