ROWEROWA MAJÓWKA W WIŚLE – DIVERSE DOWNHILL CONTEST

utworzony przez DIVERSE DOWNHILL CONTEST | |   Na rowerze po Polsce

W pierwszy majowy weekend (5-6 maja) na górze Stożek w Wiśle odbędzie się długo wyczekiwana 13. edycja Diverse Downhill Contest. Przez ostatnie lata zawody wpisały się na stałe w kalendarz najważniejszych rowerowych wydarzeń

w Polsce.

Mistrzostwa Polski DDHC 2017 (foto: materiały prasowe)
Mistrzostwa Polski DDHC 2017 (foto: materiały prasowe)
Whip Contest (foto: materiały prasowe)
Whip Contest (foto: materiały prasowe)
Whip Contest (foto: materiały prasowe)
Whip Contest (foto: materiały prasowe)
Plakat DDHC 2018
Plakat DDHC 2018

Diverse Downhill Contest od początku przyciągał tłumy kibiców żądnych mocnej dawki adrenaliny i dobrej zabawy. Warto zaznaczyć, że wstęp na zawody od zawsze był darmowy i tak też będzie podczas tegorocznego Pucharu Polski.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zawodników i kibiców, organizator Agencja Sport UP zadbała w tym roku o dodatkowe atrakcje dla entuzjastów dwóch kółek.

Przyjedź do Wisły ze znajomymi/przyjaciółmi, dziewczyną/żoną, chłopakiem/ mężem, bądź z dziećmi - weźcie ze sobą rowery! Gwarantujemy doskonałą zabawę z dużą dawką ruchu na świeżym powietrzu oraz sportowej adrenaliny w wykonaniu najlepszych zawodników zjazdowych w Polsce. Zmagania kolarzy zjazdowych ubarwi konkurs skoków, a także dodatkowe atrakcje dla każdego chcącego spróbować swoich sił na rowerze:

Pierwszą z nich jest skierowana do wszystkich chętnych uczestników, a zwłaszcza dla kibicujących rodzin z dziećmi, fanów i entuzjastów jazdy na rowerze -wycieczka Enduro z przewodnikiem, zorganizowana w dwóch odsłonach dla grupy początkującej oraz średniozaawansowanej. Kolejną ciekawą propozycją jest Dual Slalom - wyścigi „dwójek", które odbędą się w dwóch kategoriach wiekowych: dorośli i dzieci. Dla wszystkich fanów stylowej jazdy mamy dobrą informację – Monster Whip Contest powraca! Contest zostanie rozegrany na ostatniej hopie trasy po sobotnich treningach o godz. 17:00. Osoba, która wykona najbardziej stylowego „whip’a” zgarnia bon o wartości 1000 zł do wykorzystania w sklepach Diverse na terenie całej Polski oraz niespodzianki.

Na deser dla wszystkich fotomaniaków - Diverse Photo Contest - czyli fotoreporterski konkurs na najlepsze zdjęcie z zawodów. Konkurs ogłoszony i rozegrany zostanie na oficjalnym profilu na Facebooku: facebook.com/downhillcontest oraz portalu interia.pl. Do zgarnięcia bony do zrealizowania w sklepach Diverse. Przez cały weekend zawodów nie zabraknie oczywiście Dj-a i dobrej muzyki.

Świetny klimat, liczne atrakcje, okazja do spotkania się ze znajomymi, czy też pomysł na aktywny wypoczynek z rodziną w malowniczej okolicy Beskidu Śląskiego – to wszystko sprawia, że nie może Was tam zabraknąć!

Zapraszamy!!!

Zgłoszenia na wycieczkę Enduro z przewodnikiem, Dual Slalom, Monster Energy Whip Contest przyjmujemy mailowo pod adresem kontakt@sportupagencja.pl / atrakcje te są darmowe/.

TIMING ZAWODÓW:

5.05.2018 r. (sobota)

Puchar Polski DH:

 • 08:30 – 13:00 - przyjmowanie zgłoszeń, wydawanie numerów startowych
 • 08:30 – 9:30 - obowiązkowa piesza inspekcja trasy przez zawodników (dotyczy zawodników z licencją)
 • 9:30 – 14:30 - obowiązkowy trening z zatrzymywaniem dla wszystkich kategorii
 • 15:00 – 17:00 - trening non stop dla zawodników z licencją

Dodatkowe atrakcje:

 • Godzina 10:00 rozpoczęcie wycieczki Enduro z przewodnikiem
 • 16:30 – Zawody Dual Slalom
 • 18:00 MONSTER BEST WHIP CONTEST

6.05.2018 r. (niedziela)

Puchar Polski DH

 • 8:30 - 10:00 - trening dla wszystkich kategorii
 • 10:00 - 11:00 - trening tylko dla zawodników z licencją kolarską
 • 11:30 - 13:30 - eliminacje
 • 14:00 – 16:00 - finały

15 minut po zakończeniu finału - dekoracja zwycięzców

Więcej informacji: http://www.downhillcup.eu/

Facebook: https://web.facebook.com/downhillcontest/

Organizator:

Agencja Sport Up https://www.facebook.com/sportupagencja/

Wybór redakcji: