Najlepsze trasy rowerowe w Czarnogórze

Autor: |

Oszałamiające górskie krajobrazy Czarnogóry i przejrzyste, błękitne morze zapraszają wszystkich miłośników jazdy na rowerze do jednego z najbardziej ekscytujących miejsc w Europie. Jest to miejsce, gdzie rowerzyści mogą cieszyć się prawdziwą jazdą po bezdrożach, gdzie mogą uciec od tłumów i poczuć prawdziwe poczucie wolności.

Dlaczego rowerzyści kochają Czarnogórę? Przede wszystkim kraj "Gór Czarnych" oferuje wiele fascynujących miejsc i malowniczych krajobrazów do odkrycia. Przemierzając spokojne szlaki i drogi wiejskie przez senne wioski i spokojne górskie pastwiska, rowerzyści mogą podziwiać niespotykane piękno przyrody i zbliżyć się do lokalnego ducha i kultury.

Poznaj "dzikie piękno" Czarnogóry i weź głęboki oddech, bo około 3000 km tras rowerowych jest już wytyczonych! Mapa "Wilderness Biking Montenegro" zawiera pięć Top Trails z kompletnymi danymi GPS. Około 2000 km malowniczych tras jest oznaczonych, oznakowanych i udokumentowanych w naszym zestawieniu najlepszych górskich tras rowerowych w Czarnogórze.

Lista tras dostępna poniżej.

Trasy rowerowe w Czarnogórze

Nazwa trasy Długość Przebieg Trudność Region
Top Biking Trail 4: ENDLESS LANDSCAPES 416 km trasa okrężna trudna Czarnogóra
Top Biking Trail 1: Salty & Sweet 630 km trasa okrężna trudna Czarnogóra
Top Biking Trail 2: North discoveries 390 km Trasa okrężna trudna Czarnogóra
Top Biking Trail 3: EASTERN ENCHANTMENT (wschodnie oczarowanie) 305 km trasa okrężna trudna Czarnogóra
Top Biking Trail 5: THE STORIES BY THE WATER 237 km trasa okrężna trudna Czarnogóra

Wybór redakcji: